Zadzwoń

+48600920920

Rzeczoznawca Samochodowy w Austrii np. w Wiedeń, Graz , Linz , Salzburg , Innsbruck , Tyrol , Klagenfurt

WYPADEK SAMOCHODOWY W AUSTRII

RZECZOZNAWCY I EKSPERCI POMOGĄ!

WYPADEK DROGOWY W AUSTRII RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY W AUSTRII
NP. W WIEDEŃ, GRAZ , LINZ , SALZBURG , INNSBRUCK , TYROL ,
KLAGENFURT AM WÖRTHERSEE , VILLACH , WELS , SANKT PÖLTEN

Odszkodowania za wypadek drogowy w Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten

Gdy zostajemy ofiarami w wypadku drogowego na terenie Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten
aby uzyskać pełną fachową i profesjonalną pomoc powinniśmy się zwrócić do pracowników sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT, którzy są gotowi zawsze służyć pomocą poszkodowanym w wypadkach Polakom. Powinniśmy mieć świadomość, że jako poszkodowani mamy prawo do następujących roszczeń:

Zwrotu kosztów naprawy samochodu na podstawie faktury VAT która to została wystawiona przez warsztat samochodowy polski, austriacki czy niemiecki, który to podjął się naprawy naszego samochodu.

Zwrotu kosztów naprawy na podstawie opinii technicznej wystawionej przez rzeczoznawcę ( Aby otrzymać jak najlepsze odszkodowanie warto skorzystać z przeważnie bezpłatnych usług Niezależnego rzeczoznawcy  np. sieci MOTOEXPERT).

Uzyskania odszkodowania które w przypadku szkody całkowitej,pozwoli nam na zakup nowego samochodu o podobnej wartości i parametrach jakie to posiadał nasz uszkodzony pojazd.

Uzyskania odszkodowania za spadek wartości rynkowej naszego samochodu. Możemy również uzyskać zwrot kosztów wystawienia opinii technicznej jeżeli zdecydujemy aby taką opinię wystawił mam niezależny, bezstronny rzeczoznawca samochodowy np. sieci MOTOEXPERT. Koszt opinii technicznej pokrywany jest z ubezpieczenia sprawcy wypadku.

Z polisy sprawcy pokrywany jest również koszt  np. austryjackiego Adwokata, którego zadaniem będzie dopełnienie wszelkich formalności związanych z wypadkiem oraz dopilnowanie aby cała należna kwota została nam wypłacona.

Mamy również prawo do otrzymania zwrotu kosztów holowania. W uzasadnionych przypadkach zwracany jest też koszt transportu takiego samochodu do Polski czy Niemiec.

Przysługuje nam też możliwość otrzymania na czas naprawy auta zastępczego lub w przypadku kiedy jest to niemożliwe uzyskanie odszkodowania za straty powstałe w wyniku braku możliwości użytkowania własnego samochodu. Dzieje się tak najczęściej w przypadku kiedy samochód służy nam do pracy zarobkowej a na skutek wypadku jesteśmy tej możliwości pozbawieni a w związku z tym ponosimy straty.

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT służy pomocą poszkodowanym w wyniku wypadku na terenie Austrii Polakom w uzyskaniu wszystkich możliwych odszkodowań.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ I PROFESJONALNEJ POMOCY Dla Poszkodowanych w wyniku wypadku samochodowego w Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten


!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+43 660 6433533 / +49 160 3388333 / +48 600 920 920 

Rzeczoznawca Samochodowy w Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten

Zadzwoń +43 660 6433533