Zadzwoń

+48600920920

Rzeczoznawca Samochodowy w Austrii np. w Wiedeń, Graz , Linz , Salzburg , Innsbruck , Tyrol , Klagenfurt

WYPADEK SAMOCHODOWY W AUSTRII

RZECZOZNAWCY I EKSPERCI POMOGĄ!

WYPADEK DROGOWY W AUSTRII RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY W AUSTRII
NP. W WIEDEŃ, GRAZ , LINZ , SALZBURG , INNSBRUCK , TYROL ,
KLAGENFURT AM WÖRTHERSEE , VILLACH , WELS , SANKT PÖLTEN

HOLOWANIE PO WYPADKU NA TERENIE AUSTRII

HOLOWANIE PO WYPADKU NA TERENIE  Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten

Polacy podróżując po Europie coraz częściej ulegają wypadkom drogowymna terenie Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten . Często też z zostają poszkodowani w wypadkach drogowych na terenie Austrii czy Szwajcarii nie z własnej winy. W związku z tym konieczna jest jest fachowa pomoc przy holowaniu uszkodzonego samochodu, a następnie w likwidacji szkód. Ważne jest to, że ulegając wypadkowi samochodowemu na terenie Austrii czy Szwajcarii możliwe jest wykonanie austryjackiejopinii technicznej, która jak powszednie wiadomo jest bardziej lukratywna niż polska ponieważ uwzględnia austryjackie stawki roboczo-godzin.

Rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT wykonują niezależne opinie techniczne po wypadkach drogowych na terenie Austrii  np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten czy Szwajcarii.

Firma MOTOEXPERT posiada również niezbędny sprzęt do precyzyjnej wyceny szkod  samochodowych w Austrii i Szwajcarii do Niemiec lub Polski.

Holowanie samochodu do  Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten Niemiec lub Polski

Jeżeli Polak poszkodowany w wypadku samochodowym zdecyduje się skorzystać z usługi holowania. Którakolwiek z opcji została by wybrana MOTOEXPERT zapewnia wykonanie niezależnej opinii technicznej

Skorzystanie z usług sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT
w Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten  i otrzymanie dokładnej, niezależnej opinii technicznej przeważnie znacznie przyśpiesza uzyskanie zadowalającego nas odszkodowania, ponieważ taka opinia akceptowana jest przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe polskie, niemieckie, austriackie, czy szwajcarskie, a jej dokładne, skrupulatne i fachowe wykonanie może pomóc w uzyskaniu możliwie najwyższego odszkodowania.

Warto również pamiętać o tym, że decydując się na skorzystanie z pomocy pracowników sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym na terenie Austrii czy Szwajcarii nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Cały koszt wykonanej usługi ( wykonanie opinii technicznej) rozliczany jest bezgotówkowo na zasadzie cesji wierzytelności, czyli bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy wypadku .

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ I PROFESJONALNEJ POMOCY Dla Poszkodowanych w wyniku wypadku samochodowego w Austrii
np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+43 660 6433533 / +49 160 3388333 / +48 600 920 920 

Zadzwoń +43 660 6433533